Akifpaşa Çilingir

Akifpaşa ÇİLİNGİR 0533 957 61 58 Akifpaşa ANAHTARCI 0542 317 84 20

Akifpaşa Çilingir

Konya çilingir ve Konya Anahtarcı hizmetlerimiz Konya çilingir HIZLI olarak Yirmi Dört saat sunulmaktadır. Akifpaşa çilingir servislerimiz en geç On beş dakika içinde ulaşım sağlanarak senenin her günü sunulmaktadır. Akifpaşa de en yakın çilingir olarak Konya caddesi üzerinde bulunan firmamız Adrese en hızlı gelebilecek en yakın çilingir olarak Adres İnde gece ve gündüz hizmet vermektedir telefon numaramızı cep telefonuna Konya çilingir olarak kaydediniz alanında uzman olmuş çilingir ustalarımız ile her türlü anahtar ile çalışan ev kapıları Otomobil kapıları ve çelik para kasaları açma kilit tamiratları ve kilit montaj servisleri yapılmaktadır Konya da bulunan işyerlerinin dükkan kepenkleri ve garaj bariyerlerinin uzaktan kumandalarının tamirleri kaybolan kumandaların yedekleme çoğaltım işlemleri Akifpaşa Çilingir bir çok caddesi üzerindeki anahtarcı dükkanımızda sunulmaktadır.

Akifpaşa ye en yakın çilingir dükkanımız yada Konya anahtarcı dükkanı Adresi olarak internetten arama yaptığınızda firmamızı en yakın olarak görebileceksiniz en yakın anahtarcı numarası 444 01 93 aradığınızda Kurumsal çilingir çağrı merkezimize ulaşacak ve hemen yetkili ustayı servis için çağırabileceksiniz. Konya ın her mahallesinde gece ve gündüz bayram seyran demeden Yirmi Dört saat çilingir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz her model çelik kapı açma ve kilitlerinin arızalarının giderilmesi hizmetini alabilirsiniz.

Acil hızlı ve çabuk çilingir olarak Adresinize çok yakın olan çilingir ve anahtarcı aynı zamanda çilingir, çilingirci, yada Konya çilingir yazarak anahtarcı – çilingir dükkanı ulaşım sağlayabilirsiniz. firmamız aynı zamanda konum olarak çilingir Konya çilingir olarak tüm mahallerde çilingir hizmetlerini vermektedir çilingir olarak nin her mahallesine ayrı ayrı hizmetlerimiz bulunmaktadır çilingir en yakın anahtarcı olarak en hızlı bir sistemde Otomobil çilingir ustalarımız ile Adresleri çok yakın olduğundan en fazla On beş dakika gibi kısa zamanda kapı açma kapı kilit tamiratları anahtar yedekleme işlemleri hızlı bir sistemde tarafımızdan sunulmaktadır tek yapmanız gerek Adres çilingir çağırmak için merkezi arayarak 0533 957 61 58 Adres bilgisi vererek talepte bulunmanız olacaktır.
Konya ın neresinde olursanız olun sistematik bir sistemde hizmet veren özel Kurumsal çilingir firmamızdan Anahtarcılık ve Çilingirlik sektörü ile ilgili her türlü sorunlarınızla alakalı bizden yardım ve bilgilendirme alabilirsiniz

Akifpaşa Anahtarcı

Akifpaşa etrafında bulunan tüm mahallelerden Adres ulaşım çok çabuk olmakla beraber telefon üzerinden her türlü çilingir ve anahtarcı servisleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. bulunan anahtarcı larla olan anlaşmamız sayesinde bu bölgede anahtarcı ve çilingir hizmeti gerektiğinde yaklaşık 20 ila 25 dakika içerisinde çilingiri kapınıza gönderiyoruz herhangi bir aksilik çıkmadığı sürece. Çilingir hizmetimizi kapsayan hizmetler şunlardır oda kapısı kilidi değiştirmek veya ev içerisindeki dolap çekmece sandık para kasası gibi eşyalarınızın arıza tamiri veya açma işlemleri çilingirlerin tarafından yapılmaktadır.
çilingir servisleri yapan ustalarımız komşu ilçelerde de hizmet vermektedirler Akifpaşa çilingir Akifpaşa anahtarcı kapı açabilme ve kilit değiştirme servisleri gene firmamız tarafından Akifpaşa geneli tamamında çilingir yardım olarak Adresinize en yakın ustalar yönlendirilmektedir. Akifpaşa sınırları içinde bizden fiyat almadan herhangi bir çilingirlik ve anahtarcılık sektörü hakkında bir olay yaptırmamanızı tavsiye eder seyyar çalışan çilingirler den uzak olmanızı tavsiye ederiz… Kurumsal çilingir firmamız sizlere 365 gün Yirmi Dört saat hizmet vermektedir…
apartman kapıları ve işyerleri iç mekanlarda takılı olan hidrolik yay ayarları yada yenileri montajları kapıların tam istenildiği ayarlarda kapatmamaları durumunda olay yerine gelen hidrolik ayarları yapan ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Konya Akifpaşa çilingir yardımlarımız HIZLI olarak gece ve gündüz senenin her anı hizmet vermektedir. Konya her yerine anında çilingir müdahale imkanlarımız Yirmi Dört saat geçerlidir. Akifpaşa ulaşım süremiz en geç 15-20 dakika içinde gerçekleşmektedir. Akifpaşa en yakın çilingir noktası iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Akifpaşa kilitli kalmış kapı açılımları anında tamirat hizmetleri ve montajları olay yerinde hemen gerçekleşmektedir. Konya’nın her mahallesinde konumlandırılmış çilingir ve anahtarcı dükkanlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz her yere HIZLI olarak servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. her türlü anahtar ile çalışan kilit çeşitleri ürün yelpazemizde bulunmaktadır hemen arayınız Adresinize uzman anahtarcı kadromuzdan servis talep edebilirsiniz.

Konya HIZLI ulaşım Otomobil ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Adres sıkıntısı yaşamayan ustalarımız bulunduğunuz verdiğiniz Adrese en kısa sürede gelmektedirler. Konya her çeşit anahtar yapımları ve kilit değişimleri firmamız tarafından size gönderilen uzman anahtarcılar tarafından kullanılan profesyonel çilingir aletleri ile yapılmaktadır. Konya ın çilingiri olarak bizi aradığında işini en iyi kalitede yapan ustalarımız sizlere yardımcı olacaktır çilingir çağrı merkezi tarafından Adrese gelecek olan ustalar işlerinin sorunsuz bitimine sizlerin memnuniyetleri olana kadar takip edilmektedirler. Konya genelinde yaşanan hırsızlık olaylarına karşı ekiplerimizin kapılarınızı daha fazla emniyete ve güvene alabilecek kapı ve kilit koruma sistemleri hakkında uzmanlaşmış bilgilerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz kapılarınızı hırsızlara karşı koruma altına alabileceğimiz sadece bizde olan patentli engelset sistemini mutlaka yaptırmanızı tavsiye ederiz engelset sistemleri kapınızı ve sevdiklerinizi koruma altına almaktadır. hemen şimdi arayabilir sistemler hakkında daha fazla detaylı bilgilendirme ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz seyyar çalışan çilingirlere dikkat etmenizi tavsiye ederiz.. Konya geneli çalışan hizmet veren Kurumsal çilingir merkezimiz her gün hizmetinizdedir. Kurumsal çilingir telefon numaramız 444 01 93 ..bu numarayı hemen kaydedin bir gün lazım olabilir.

Akifpaşa Oto çilingir

Otomobil kapısı açma esnasında kapılara herhangi bir Hasar vermez eskisi gibi tekrar kullanmaya devam edersiniz. Ayrıca Otomobil kilit sistemi ile alakalı arıza giderimi kontak arızası giderme immobilizer arızası giderme ve ayarlama işlemleri Otomobil çilingir lerimiz tarafından yapılmaktadır. Akifpaşa caddesi üzerinden Adres İmize ulaşım çok çabuk olduğundan Adresimize gelerek istediğiniz her türlü garaj kepenk ve bariyer kumandalarını yedekleme yaptırabilirsiniz. diğer Otomobil ile alakalı anahtar arızası kontak arızası immobilizer arızası ile alakalı hizmetlerde gün içerisinde mesai saatleri içerisinde sunulmaktadır. bütün marka Otomobil açım esnasında herhangi bir Hasar verilmeden açılmasına istiyorsanız Kurumsal çilingir firmamızı tercih ederek aracınızın başına gelebilecek herhangi bir sürprizler den kaçmış olacaksınız.

Arabanızın anahtarı Otomobilinizin herhangi bir noktasında unutulmuş vaziyette kapılarının kilitlenmesi durumunda aracınızın bulunduğu konuma gelen uzman Otomobilci ustalarımız tarafından özverili bir sistemde Hasar ve hasar vermeden profesyonelce Otomobil açma maymuncukları ile sorununuzu çözümlemektedirler.
Konya çilingir olarak hizmet verdiğimiz mahallelerde bulunan anahtarcı hizmet numaralarımız 444 01 93 hemen HIZLI arayabilirsiniz… Yetkili servis olarak firmalara ait ürünlerin satış bakım ve tamirat hizmetlerini yapmaktayız.
Konya çilingir olarak hizmet verdiğimiz mahallelerde bulunan anahtarcı hizmet numaralarımız 444 01 93 hemen acil arayabilirsiniz… Yetkili servis olarak firmalara ait ürünlerin satış bakım ve tamirat hizmetlerini yapmaktayız oto kapısı açma esnasında kapılara herhangi bir zarar vermez eskisi gibi tekrar kullanmaya devam edersiniz. Ayrıca oto kilit sistemi ile alakalı arıza giderimi kontak arızası giderme immobilizer arızası giderme ve ayarlama işlemleri oto çilingirlerimiz tarafından yapılmaktadır. Konya caddesi üzerinden adresimize ulaşım çok kolay olduğundan adresimize gelerek istediğiniz her türlü garaj kepenk ve bariyer kumandalarını yedekleme yaptırabilirsiniz.

Diğer oto ile alakalı anahtar arızası kontak arızası immobilizer arızası ile alakalı hizmetlerde gün içerisinde mesai saatleri içerisinde verilmektedir. bütün marka otomobillerin açım esnasında herhangi bir zarar verilmeden açılmasına istiyorsanız kurumsal çilingir firmamızı tercih ederek aracınızın başına gelebilecek herhangi bir sürprizler den kaçmış olacaksınız.
arabanızın anahtarı otonuzun herhangi bir noktasında unutulmuş vaziyette kapılarının kilitlenmesi durumunda aracınızın bulunduğu konuma gelen uzman otocu ustalarımız tarafından özverili bir sistemde zarar ve hasar vermeden profesyonelce oto açma maymuncukları ile sorununuzu çözümlemektedirler.
Akifpaşa Çilingir

Çilingir yetkili servis markalarımız aşağıdaki gibidir;

Akifpaşa Yale Kilit Servisi
Akifpaşa Atra Kilit Yetkili Servisi
Akifpaşa Yuma Kilit Yetkili Servisi
Akifpaşa Kale kilit Yetkili servisi
Akifpaşa İto Kilit Yetkili servisi
Akifpaşa securemme yetkili servis
Akifpaşa masterlock yetkili servis
Akifpaşa Hok Kilit yetkili servis
Akifpaşa ENGELSET Yetkili servisi
Akifpaşa Anahtarcim Yetkili servis
Akifpaşa Master Kilit Yetkili servis
Akifpaşa Hok Kilit Yetkili servisi
Akifpaşa Multlock Çilingir Yetkili Servisi

Akifpaşa Çilingirlik ve Anahtarcılık Sektörü adına verdiğimiz diğer Hizmetlerimiz

Akifpaşa Çelik Kasa Çilingir ve Anahtarcı
Akifpaşa Kasa Açma, Anahtar yapımı
Akifpaşa Çelik Kapı Kilidi montajı
Akifpaşa Kasa Kilit Açma,
Akifpaşa Oto Çilingir , kapı açma
Akifpaşa Oto Kumanda , kepenk kumanda
Akifpaşa ev Otomobil kasa çilingiri
Akifpaşa Çelik Kapı Kilitleri satan Anahtarcı
Akifpaşa hırsızların kıramadığı kilit
Akifpaşa Kasa Açan Anahtarcı ve yeni şifre yapımı
Akifpaşa HOK kilit satış ve servis
Akifpaşa yuma Kilit satış servis
Akifpaşa Otomobil Çilingir
Akifpaşa yakın anahtarcı ustası
Akifpaşa Araba kapısı Çilingir
Akifpaşa uzaktan kumanda kopyalamak
Akifpaşa uygun fiyat listesi
Akifpaşa hızlı çabuk uzman Çilingir
Akifpaşa hırsızların açamadığı kilitler
Akifpaşa Çelik Kapı Kilidi tamir ustası
Akifpaşa En Yakın Anahtarcı ve Çilingir
Akifpaşa Garaj Kumandası Kopyalamak
Akifpaşa Servis hizmetleri Akıllı Kilit
Akifpaşa Apartman Kilidi montajları
Akifpaşa hırsızların açamadığı kapı sistemleri

• Özel Çelik para Kasaları açma servisi
• Hırsıza karşı kilit sistemleri
• Amerikan topuzlu kilitler
• Kapı Hidrolikleri montaj ve ayar servisleri
• Engelset güvenlik sistemleri
• Kapı Dürbünleri satış ve montaj servisleri
• pratik kart kartlı geçiş sistemleri
• Yangın Kapıları emniyet Kilit montajı
• Yangın Exit kapısına kilit takmak
• Hırsızların açamadığı Kilitler ve sistemleri
• Topuzlu Kilitler , Otel tipi takan usta
• Elektrikli Kilit Karşılıkları montaj
• Elektrikli Tirajlı Kilitleri servisleri
• Kilitler için bareller , özel ölçü bareller
• Çelik Kapı Emniyet Kelepçeleri Satış ve montaj
• Apartman sokak kapıları tamiratları
• Her marka Asma Kilit çeşitleri ve satışları

Akifpaşa Anahtarcı numaralari
Akifpaşa En Yakın Çilingir
Akifpaşa Nöbetçi Çilingir
Akifpaşa Kasa Çilingir
Akifpaşa Araba Çilingir
Akifpaşa Anahtarcı
Akifpaşa Çilingir telefonu
Akifpaşa Acil Çilingir
Akifpaşa Oto Çilingir
Akifpaşa Yirmi Dört Saat Çilingir
Akifpaşa Çilingir numaralari
Akifpaşa En Yakın Anahtarcı
Akifpaşa Nöbetçi Anahtarcı
Akifpaşa Acil Anahtarcı
Akifpaşa Oto Anahtarcı
Akifpaşa Yirmi Dört Saat Anahtarcı
Akifpaşa Çilingir numarası

Akifpaşa Anahtarcı Telefonu
Akifpaşa En Yakın Anahtarcı
Akifpaşa Nöbetçi Anahtarcı
Akifpaşa Acil Anahtarcı
Akifpaşa Oto Anahtarcı
Akifpaşa Yirmi Dört Saat Anahtarcı
Akifpaşa Çilingir
Akifpaşa En Yakın Çilingir
Akifpaşa Nöbetçi Çilingir
Akifpaşa Acil Çilingir
Akifpaşa Oto Çilingir
Akifpaşa Yirmi Dört Saat Çilingir
Akifpaşa Kasa Çilingir
Akifpaşa Araba Çilingir

keymaker
locksmith
lock
key
safe
locker
24 hour service
night locksmith
Nearest Unlocking
Watch Locksmith
Emergency Locksmith
Auto Unlocking
24 Hour Unlocking
Locksmith number
Unlocking numbers
Nearest Locksmith
Guard Locksmith
Safe Locksmith
Car Locksmith
Key-maker
Locksmith phone
Emergency Locksmith
Auto Locksmith
24 Hour Locksmith
Locksmith numbers

Locksmith
Nearest Locksmith
Guard Locksmith
Emergency Locksmith
Auto Locksmith
24 Hour Locksmith
Safe Locksmith
Car Locksmith
Unlocking Phone
Nearest Unlocking
Watch Locksmith
Emergency Locksmith
Auto Unlocking
24 Hour Unlocking

Konya TAMAMINDA ÇİLİNGİR HİZMETLERİ 444 0 193

KONYA ACIDORT MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA AĞSAKLI MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA AKABE MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA AKBAŞ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA AKÇEŞME MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA AKİFPAŞA MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA AKÖRENKIŞLA MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA AZİZİYE MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA BAKIRTOLU MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA BAŞAK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA BAŞGÖTÜREN MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA BEŞAĞIL MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA BÜYÜK SİNAN MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA BÜYÜKBURNAK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ÇATALHÜYÜK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ÇATALTÖMEK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ÇELEBİ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ÇENGİLTİ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ÇİMENLİK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA DİVANLAR MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA DOĞUŞ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ELMACI MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA EMİRGAZİ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ERENLER MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ERLER MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ESENTEPE MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA FETİH MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA FEVZİÇAKMAK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA GAZİOSMANPAŞA MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA GÖÇÜ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA HACI HASAN MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA HACIİBALI MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA HACISADIK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA HACIVEYİSZADE MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA HACIYUSUFMESCİT MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA HAMZAOĞLU MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA HASANDEDEMESCİT MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA HAYIROĞLU MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA İPEKLER MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA İSMİL MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA İSTİKLAL MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KALENDERHANE MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KARAASLANDEDE MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KARAASLAN ÜZÜMCÜ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KARACİĞAN MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KARADONA MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KARAKAYA MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KARAKULAK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KATRANCI MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KAYACIK ARAPLAR MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KEÇECİLER MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KERİM DEDE MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KEYKUBAT MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KIZÖREN MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KÖPRÜBAŞI MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KÖSEALİ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA KUMKÖPRÜ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA MENGENE MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA NAKİPOĞLU MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA OBRUK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ORHANGAZİ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ORTAKONAK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA OVAKAVAĞI MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA SAKYATAN MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA SARAÇOĞLU MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA SARIYAKUP MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA SELİMSULTAN MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA SULTAN MESUD MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA SÜRÜÇ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ŞATIR MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ŞEMSİTEBRİZİ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA TATLICAK MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ULUBATLI HASAN MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA YAĞLIBAYAT MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA YARMA MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA YAVŞANKUYU MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA YEDİLER MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA YENİCE MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA YENİKENT MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR
KONYA ZİNCİRLİ MAHALLESİ ANAHTARCI VE KARATAY ÇİLİNGİR